ایرنا - معاون اول رییس جمهوری از اختصاص 300 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل 60 تا 70 پروژه اجرا نشده از مصوبات سفرهای قبلی در قالب مصوبات سفر چهارم به استان سمنان خبرداد.

ˈمحمدرضا رحیمیˈ بامداد جمعه در پایان نشست استانی هیات دولت در گفت و گو با خبرنگاران در سمنان افزود: از مجموع 776 مصوبه در قالب دو هزار و 223 پروژه اختصاصی به استان سمنان در قالب سفرهای اول تا سوم 91 درصد مصوبات به مرحله تحقق و اجرا رسیده و 9 درصد با مشکل مواجه است.

وی گفت: در نشست پنج شنبه شب هیات دولت در استان سمنان مسایل و مشکلات 9 درصد پروژه های باقی مانده مورد بررسی قرار گرفت و علاوه بر اعتبارات اختصاصی قبلی 300 میلیارد ریال اعتبار نیز مازاد بردوره های قبل به این پروژه ها تخصیص یافت.

رحیمی ابراز امیدواری کرد با اختصاص این اعتبار پروژه های مذکور تا پایان دولت دهم به اتمام برسد و تمام وعده های دولت محقق شود.

وی سفر چهارم هیات دولت به استانها را برای پیگیری مصوبات سفرهای قبلی دانست و افزود: در سال گذشته به 10 استان کشور در قالب دور چهارم سفر صورت گرفته و سفر به بقیه استانها باید در مدت باقی مانده انجام شود.

معاون اول رییس جمهوری افزود : در قالب این سفرها یک سری از پروژه ها به مشکلات برخوردند که در این سفرها با بررسی موانع راهکارهای لازم برای اجرای آنها اتخاذ می شود.

وی خاطرنشان ساخت: اگر پروژه ای قابلیت اجرا نداشته باشد حذف نخواهد شد بلکه پروژه دیگری جایگزین آن خواهد شد.

معاون اول رییس جمهوری یادآورشد: در سال گذشته به دلیل نقصی که در بودجه های عمرانی ناشی از دشمنی های قدرت های ظالم و محقق نشدن درآمدهای نفتی ایجاد شد مقداری بودجه عمرانی آسیب دید که امسال درصدد جبران این مشکلات است.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.