تاريخ : | | نویسنده : irannews1

قاچاقچی حرفه‌ای مواد مخدر معروف به یاکوزا زمانی که در انتظار اجرای حکم اعدام خود بود، به اتهام انتقال هروئین به زندان به دومین حکم اعدام خود محکوم شد.

به گزارش جام جم، چندی قبل ماموران مبارزه با موادمخدر استان گیلان متوجه فعالیت یک قاچاقچی حرفه ای در شهرستان بندرانزلی شدند. بررسی های پلیسی نشان می داد، متهم از مجرمان حرفه ای است که چند سال قبل به اتهام قاچاق موادمخدر در کرمان دستگیر و به زندان محکوم شده بود.

او پس از گذراندن سه سال درخواست کرده بود به زندان کرج منتقل شود که با درخواست او موافقت شده بود. متهم در ادامه با گرفتن «رای باز» به انزلی آمده و اقدامات مجرمانه خود را از سر گرفته بود.


ازدواج در ژاپن
ماموران که تحقیقات خود را روی مرد تبهکار به نام «محمدرضا» متمرکز کرده بودند، در ادامه متوجه شدند که محمدرضا مدتی را در ژاپن زندگی می کرده و پس از ازدواج با زن ژاپنی، خود به ایران بازگشته بود.

محمدرضا آشنایی کاملی با فنون رزمی دارد و به دلیل فعالیتش در ژاپن به «یاکوزا» معروف شده بود. پس از اطمینان از فعالیت دوباره یاکوزا در بندرانزلی، ماموران وارد عمل شده و متهم را دستگیر کردند.

اولین حکم اعدام
در بازرسی از مخفیگاه او نیز بیش از 13 کیلو ماده مخدر شیشه کشف شد که متهم قصد توزیع آن را داشت. با تکمیل تحقیقات، پرونده برای محاکمه به شعبه دوم دادگاه انقلاب رشت فرستاده شد و رییس دادگاه او را به اتهام در معرض فروش قرار دادن بیش از 13 کیلو ماده مخدر شیشه به اعدام محکوم کرد.

با اعتراض یاکوزا به حکم مجازاتش، پرونده برای رسیدگی نهایی به دادستانی کل کشور فرستاده شد.

دومین اعدام
در حالی که پرونده مرد قاچاقچی در دادستانی کل کشور در حال بررسی بود، مسئولان زندان رشت متوجه شدند یاکوزا در ملاقات حضوری با خانواده اش از آنها موادمخدر گرفته و قصد توزیع آن را در زندان دارد.

مرد زندانی قبل از ورود به بند دستگیر و در بازرسی از او 325 گرم هروئین که به طرز ماهرانه ای در دمپایی جاسازی شده بود، کشف شد.

این بار پرونده یاکوزا برای محاکمه به شعبه اول دادگاه انقلاب رشت ارسال شد که قاضی دادگاه او را به اتهام قاچاق 325 گرم هروئین به اعدام محکوم کرد.

سرانجام با تائید حکم اعدام از سوی دادستانی کل کشور و تنفیذ رییس قوه قضاییه، حکم اعدام این قاچاقچی سحرگاه دیروز در زندان مرکزی رشت اجرا شد.

 

 اخبار حوادث  - جام جمرپورتاژ
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
سایت مربوط به قیمت قطعات کامپیوتر
فال حافظ
توضیحی درباره صنعت پرورش شتر مرغ
دستگاه تصفیه آب خانگی
تور لحظه آخری پر طرف دار کشورهای تایلند مالزی دبی و کیش
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی
خرید بلیط چارتر هواپیما

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | صندلی هتلی | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.