اخبار,اخبارورزشی,استقلال

باشگاه استقلال نسبت به شایعاتی که در خصوص بحث داوری دیدار این تیم مقابل نفت ایجاد شده، با انتشار بیانیه ای واکنش نشان داد.

  باشگاه استقلال طی اطلاعیه ای نسبت به جریانی که سعی در ایجاد حاشیه برای این باشگاه را دارد، واکنش نشان داد. در این بیانیه آمده است:

برخی جریان های ناپاک در آستانه مسابقه استقلال مقابل نفت تهران اقدام به بازی های پلیدی کرده اند که هدف آنها ایجاد حاشیه و فشار روانی بر تیم داوری مسابقه روز پنج شنبه است.

هیچ کدام از مسئولان باشگاه استقلال در جایگاه های مختلف طی هفته گذشته اظهار نظری درباره داوری مسابقه آینده تیم استقلال نداشتند و هر گونه نامه، تماس تلفنی و مصاحبه ای از سوی باشگاه استقلال با کمیته داوران فدراسیون فوتبال و یا درباره آن صورت نگرفته و جای تأسف و تأمل دارد که چرا آقای اصفهانیان بر اساس شنیده های بی اساس و بدون مدرک و مستندات لازم درباره خبری که ساخته ذهن برخی باندهای رسانه ای است، صحبت می کنند؟!

 همچنین از مدیرعامل باشگاه نفت تهران که پیش از این اخلاق مدار و جوانمردانه رفتار کردند انتظار داشتیم که بر اساس برخی خبرهای بدون منبع اظهاراتی شائبه برانگیز درباره موضوع داوری انجام ندهند.

 امیدواریم کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال با بررسی روند چگونگی ساخت این شایعه با متخلفین برخورد لازم و قانونی را انجام دهند.

نکته ای که مثل روز، روشن و عیان به نظر می رسد این است که از طرف باشگاه استقلال حتی یک مصاحبه و اظهارنظر مکتوب و یا شفاهی درباره داوری مسابقه استقلال مقابل نفت صورت نگرفته و مسئولیت هرگونه اخلال و وقوع اتفاق عجیب در جریان مسابقه فردا بر عهده شایعه سازان و مسئولانی است که بدون تحقیق و تشخیص لازم درباره یک شایعه بی اساس صحبت کردند.


در پایان لازم به تاکید است که حق شکایت از شایعه پردازان و جریان سازان برای باشگاه استقلال محفوظ است و در صورت لزوم بعد از دیدار تیم های استقلال و نفت تهران درباره این مسئله اطلاع رسانی کامل تری صورت خواهد گرفت.


  اخبار ورزشی  - ایسنا 

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.