مهر: رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تاکید کرد: محرومیت نیکبخت واحدی و حنیف عمران زاده تا پایان نیم فصل اول و تنها از مسابقات لیگ برتر خواهد بود.

مجتبی شریفی در تشریح رای اخیر کمیته انضباطی درخصوص نیکبخت واحدی و حنیف عمران زاده به ابهامات موجود در این زمینه پاسخ داد.

وی گفت: برخی رسانه ها با طرح موضوعات متعارض و عنوان گذاری هایی که با محتوا تطبیق ندارد مطالبی را در خصوص رای اخیر این دو بازیکن عنوان کردند که شائبه هایی را در بین اهالی فوتبال ایجاد کرده است.

شریفی یادآور شد: طبق نشستی که با حضورمدیران باشگاه پاس همدان، استقلال تهران، رئیس سازمان لیگ و اعضای کمیته انضباطی برگزار شد آقای حنیف عمران زاده و نیکبخت واحدی به دلایل انضباطی تا پایان نیم فصل مسابقات لیگ برتر از حضور در این مسابقات محروم هستند و حق همراهی تیم های خود را ندارند.

وی یادآور شد: البته با توجه به اینکه سازمان لیگ تمامی رده های لیگ های فعال کشور را زیرنظر دارد بازیکنان می توانند در مسابقات لیگ دسته اول حضور یابند و پس از پایان مدت محرومیتشان از نیم فصل دوم در لیگ برترحاضر شوند.

رئیس کمیته انضباطی تصریح کرد: با توجه به اینکه قرار است منشور اخلاقی پس ازتصویب آئین نامه جدید از سوی مجمع عمومی فدراسیون فوتبال به مرحله اجرا درآید با وفاقی که با مسئولان باشگاهها و سازمان لیگ دست یافتیم مقرر شد این دو بازیکن تنها تا نیم فصل حق حضور در لیگ برتر را نداشته باشند و پس از سپری شدن این مدت بتوانند به لیگ برتر بازگردند.

وی افزود: این رای تنها جنبه اصلاحی و ارشادی دارد و نمی خواهیم آینده ورزشی این دو بازیکن را با محرومیت های سنگین نابود کنیم. 

شریفی درپایان یادآورشد: کمتیه انضباطی در برخورد با خاطیانی که حتی خارج از میدان فوتبال اقدام به تخلفاتی می کنند قاطع و مصمم است و ازهیچگونه تخلفی در این زمینه اغماض نخواهد کرد چرا که اعتقاد داریم باید بازیکنانی در لیگ برتر حضور یابند که شایستگی و صلاحیت چنین حضوری را داشته باشند و بتوانند الگوهای مناسبی برای جوانان و علاقمندان به فوتبال باشند.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.