تاريخ : | | نویسنده : irannews1

  
سایت اصولگرای پرچم نوشت:یک بیمارستان خصوصی در تهران به جای آنکه به وظیفه خود در رسیدگی به بیماران و مجروحان حوادث پس از انتخابات بپردازد نقش مهمی در دامن زدن به اغتشاشات و حمایت از آشوب گران بر عهده داشت.

به گزارش خبرنگار اجتماعی پرچم: این بیمارستان خصوصی در حوادث پس از انتخابات در موارد بسیاری از مداوای ماموران انتظامی مراجعه کننده و نیز افرادی با ظاهر بسیجی و ریش دار خودداری کرده و در عوض فضای بیمارستان و پرسنل آن را وقف گروه خاصی کرده بود.

بنا بر این گزارش، مدیریت این بیمارستان بر خلاف قوانین وزارت بهداشت ، درمان بسیاری از افرادی را که در اغتشاشات صدمه دیده و بیشتر به عنوان لیدرهای جریان آشوب طلب به شمار می رفتند بدون ثبت در دفتر پذیرش بیمارستان انجام داده و حتی با پوشاندن لباس های تمیز و بدون خون و پارگی آنان را با آمبولانس های بیمارستان پس از مداوا از مرکز درمانی خود خارج کرده و با دادن یک دست کت و شلوار آنان را به خانه های خود می رسانده است.

با افشای تخلف مدیریت این بیمارستان در عدم پذیرش تمامی مراجعه کنندگان ، مدیر این بیمارستان خصوصی تحت عنوان فرصت مطالعاتی چند وقتی را به خارج از کشور رفته و روزهای پیش از 13 آبان به تهران بازگشته است.

بر همین اساس، مدیر این بیمارستان خصوصی به تذکرات مسئولان وزارت بهداشت به دلیل تبعیض در پذیرش بیماران و نیز رفتارهای غیرقانونی در پذیرش مراجعه کنندگان توجهی نکرده و پس از بازگشت و در خلال وقایع 13 آبان باز هم به اعمال سابق خود ادامه داده و در کنار رفتارهای تبعیض آمیز خود بسیاری از مراجعه کنندگان و بیماران را پذیرش نکرده است.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.