فارس: سرمربي تيم فوتبال سپاهان ديدار با استقلال در مرحله بعدي ليگ قهرمانان آسيا را خودزني دانست.

قلعه نوعی درباره ديدار فردا مقابل راه آهن عنوان كرد: بعد از پيروزي مقابل الشباب در ليگ قهرمانان آسيا شرايط روحي بسيار خوبي پيدا كرده‌ايم. در طول هفته تمرينات مناسبي انجام داديم و بازيكنان از نظر شرايط بدني در وضعيت مطلوبي قرار دارند.

وي گفت: هنوز عوارض قضاوت افشاريان در ديدار مقابل استيل آذين در سپاهان وجود دارد. او در ليگ با برنامه كار مي‌كند، يعني هم در همان ديدار تأثير گذار است و هم براي بازي بعد عوارض قضاوتش باقي است.

سرمربي سپاهان با اشاره به عدم حضور 2 بازيكن كليدي خود براي ديدار مقابل راه آهن تاكيد كرد: در ديدار با استيل‌آذين عقيلي اخراج شد و سيدجلال حسيني هم به علت 3 اخطاره بودن نمي‌تواند بازي كند. اميدوارم بازيكنان جايگزين بتوانند جاي خالي آنها را به خوبي پر كنند.

قلعه نويي تصريح كرد: من هم به جرم اينكه تنها به داور گفتم چرا كارت نمي‌دهي اخراج شدم و مقابل راه‌آهن نمي‌توانم روي نيمكت حضور داشته باشم و بايد از سكوها كار را دنبال كنم.

وي درباره تأثير منفي عدم حضورش روي نيمكت گفت: شايد نبود من روي نيمكت به اندازه عدم حضور اين 2 بازيكن در تركيب تيم تأثيرگذار نباشد. مطمئنم بازيكنان جايگزين خوب كار خواهند كرد، اما تأثيرات منفي قضاوت افشاريان هنوز هم در سپاهان مشهود است.

قلعه نويي در مورد شرايط راه آهن در جدول رده‌بندي ليگ برتر اظهار داشت: اين تيم از مديريت خوبي سود مي‌برد و اميدوارم تمام مديران ما از چنين ديد مديريتي در فوتبال برخوردار باشند. جايگاه راه آهن از نظر فني در اين جاي جدول نيست، اما شايد بدشانسي آورده باشد كه موفق نشده نتايج مطلوبي كسب كند.

وي در پاسخ به اين سوال كه آيا با توجه به شرايط راه آهن در جدول احتمال بازي انتحاري از آنها وجود دارد، عنوان كرد: در اواخر ليگ تمام تيم‌ها، حتي تيم‌هايي كه خطر سقوط را احساس نمي‌كنند انتحاري بازي مي‌كنند. هر تيمي در انتهاي فصل به دنبال اهدافي است. تمام مسابقات سخت است و مي‌توان گفت تا انتهاي فصل 4 فينال را پيش رو داريم، از طرفي امتياز بازي مقابل راه آهن براي رسيدن به قهرماني مهم است.

سرمربي سپاهان درباره نوسانات اين تيم در ليگ قهرمانان آسيا به خبرنگار فارس گفت: از نظر نتيجه شايد دچار نوسان شده باشيم، اما از نظر كيفيت بازي اين موضوع درست نيست. به عنوان مثال در برخي از بازي‌ها كه مستحق پيروزي با اختلاف 4 گل بوديم به نتيجه مساوي رسيديم.
وي ادامه داد: در بازي آخر مقابل الشباب بايد با اختلاف مي‌برديم، اما با بدشانسي نزديك بود نتيجه مساوي شود.

قلعه نويي درباره بازي مقابل العين و صعود به عنوان تيم اول از گروه خود اظهار داشت: فعلأ به راه آهن فكر مي‌كنيم و بعد از اين ديدار برنامه‌هاي خود زا براي ديدار مقابل العين شروع خواهيم كرد.

وي در مورد عملكرد نمايندگان ايران در فصل جديد ليگ قهرمان خاطرنشان كرد: تا اينجا عملكرد تمام تيم‌هاي ايراني خيلي خوب بوده و يك هفته مانده به پايان مسابقات مرحله اول صعود 2 تيم از ايران به مرحله بعد قطعي شده و 2 نماينده ديگر هم شانس زيادي براي صعود دارند.

قلعه نويي درباره احتمال رويارويي با استقلال در مرحله بعد تصريح كرد: حيف است نمايندگان ايران يكديگر را حذف كنند، اين نوعي خودزني است. از طرفي ما دنبال اين هستيم كه به عنوان سرگروه به مرحله بعد صعود كنيم و اين از همه چيز مهم تر است. تنها موضوع استقلال مطرح نيست و اگر ديگر نمايندگان ايران هم بودند همين بحث مطرح بود. بهتر است تيم‌هاي ايراني در فينال با هم روبرو شوند.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.